Geoblog.pl    kolumbia2011    Podróże    Kolumbia 2011    Perła Karaibów? Cartagena de Indias.

Perła Karaibów? Cartagena de Indias.

Kolumbia
Kolumbia, Cartagena de Indias

UFFF !!! Jesteśmy w Cartagena de Indias. To miasto to perła Karaibów. Na razie nie wiele widzieliśmy, tyle co przejazd taksówką przez miasto z dworca. Już sam dworzec autobusowy zrobił na nas pozytywne wrażenie choć dotalismy tutaj po ciemku.
W hostelu La Media Luna nie mieli juz wolnych miejsc więc wylądowaliśmy po przeciwnej stronie ulicy w hostelu o mniej romantycznej nazwie, po prostu Holiday. Zatem śpimy w Holiday'u. Wyszło po 13.000 COP za osobę. W pokoju mamy łazienkę i wiatraki.
Jest też darmowe wi-fi więc jutro nadrobię relację. Na razie to tyle. Sporo dobrego spodziewamy sie po Cartagenie. Wielu podróżników uznaje to miasto za najpiękniejsze w całej Ameryce Pd.
A my teraz.... zamierzamy to sprawdzić.
Dla porządku dodam, że Zuźka miała wczoraj spory kryzys. Wg. B. była to malaria, połączona z żółtą febrą i cholerą. Mnie zaś wyglądało to na tzw. "babskiego lenia". Przepraszam Sz.P. Prof. Magdalenę Srodę i uczestników ( a zwłaszcza uczestniczniczki) moich szkoleń genderowych w ramach POKL.

Lilka i Paweł
Lilka i Paweł - 2011-06-20 22:43
Pozdrowienia dla Kapitana Wojtka i pozostałych Piratów z Karaibów.

Jacek
Jacek - 2011-06-20 23:01
Lelki też pozdrawiają. Czytamy póki co na bieżąco...

Agata
Agata - 2011-06-21 00:08
Śledzimy i podziwiamy,trzymajcie się.

Ewa
Ewa - 2011-06-21 08:19
No i przede wszystkim...zazdrościmy!!! Bawcie sie dobrze...choć pewnie tego wcale Wam nie trzeba życzyć;-)...buziaki dla Was wszystkich a najwieksze dla mojego Misiaczka...:-*

Jagoda
Jagoda - 2011-06-21 18:11
Leń jest rodzaju męskiego - i nawet zasada równości szans nic tu nie da ! zatem Zuzia nie mogła mieć babskiego lenia i na pewno była to malaria cholera żółta febra .Pozdrowienia dla całej ekipy :)

kolumbia2011
Rio Magdalena - Wyprawa